Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na ich używanie, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Porady

Wszyscy producenci twierdzą, że ich materiały są wysokiej jakości, jednak nie zawsze jest to zgodne z prawdą. Dlatego wykonujemy nie tylko badania kontrolne (w tym ultradźwiękowe, penetracyjne oraz magnetyczno-proszkowe), ale również zebraliśmy zbiór porad w postaci artykułów, które umożliwią Państwu samodzielną weryfikację stanu technicznego produktów. Tłumaczymy jakie certyfikaty budowlane powinien posiadać materiał, aby zgadzał się z wymogami krajowymi oraz unijnymi. Jednocześnie wskazujemy jakie elementy wymagają szczególnej uwagi podczas samodzielnego sprawdzania jakości produktów - wśród nich można wymienić etykiety oraz wysokość ceny. Jednak warto pamiętać, że nadal najlepszą metodą jest powierzenie tych zadań specjalistom, którzy zweryfikują jakość poprzez dedykowane badania kontrolne.

Certyfikaty budowlane - poradnik

Dane podane na etykiecie nie zawsze są zgodne z prawdą - dlatego tak istotna jest weryfikacja podanych certyfikatów budowlanych. Dokonuje się tego poprzez różnego rodzaju badania, a w tym ultradźwiękowe, wizualne, radiograficzne oraz penetracyjne. Tylko w ten sposób produkt na pewno spełni wszystkie Wasze oczekiwania.

Jak sprawdzić jakość materiału budowlanego?

Czy materiał budowlany, który właśnie planujesz kupić na pewno wyróżnia się odpowiednio wysoką jakością? W artykule tłumaczymy czym należy kierować się podczas wyboru produktów. Ponadto chętnie dokonujemy zabiegów kontrolnych - wśród nich można wymienić badania NDT, a także magnetyczno-proszkowe.

Przejdź do góry ^